Najlepsza rozrywka podczas kwarantanny?

Najlepsza rozrywka podczas kwarantanny? Choć oficjalnie mówi się, że pandemia koronawirusa powoli zaczyna odpuszczać, wielu naukowców jest zdania, że prawdziwa kumulacja zachorowań jest dopiero przed nami. Prawdopodobne jest zatem, że coraz więcej osób trafiać będzie na kwarantannę. Co zatem w przypadku, gdy nieoczekiwanie zostanie się skierowanym właśnie na taką przymusową kwarantannę? Sprawdź, jakie ciekawe rzeczy możesz robić w Warszawie podczas domowej izolacji.

Jeśli dodatkowo jesteś fanem rywalizacji i samo oglądanie filmów cię nie satysfakcjonuje, możesz wziąć udział np. w wyzwaniach na portalach społecznościowych, w których codziennie podajesz jeden obejrzany przez siebie tytuł. Ciekawą opcją jest też tworzenie kwarantannowego podsumowania filmowego – spisuj tytuły obejrzanych filmów i dodawaj do nich recenzje – stworzysz w ten sposób swój własny ranking, którym będziesz mógł podzielić się ze znajomymi. Możesz też zamieszczać recenzje na stronach filmowych, np. na Filmwebie.

Na co dzień często brakuje czasu na chwilę wytchnienia. Będąc na kwarantannie, możesz skorzystać z okazji i nadrobić filmowe zaległości. Jeśli nie znajdziesz nic ciekawego w telewizji, skorzystaj z oferty internetowej. Znajdziesz tutaj wiele serwisów filmowych, jak choćby Netflix, HBO, IPLA, czy .cda. Jeśli nie możesz się zdecydować, co byś chciał obejrzeć, skorzystaj z dostępnych na stronach rankingów – na pewno znajdziesz coś dla siebie.

W internecie znajdziesz wiele fajnych stron do odwiedzenia, które zapewniają rozrywkę. Niektóre warszawskie kluby i teatry oferują transmisje na żywo koncertów i spektakli teatralnych – dzięki temu możesz być na bieżąco z ofertą kulturalną bez wychodzenia z domu. Może się też tak zdarzyć, że masz już przesyt kultury wysokiej i chcesz się po prostu rozerwać. Na to też jest sposób. Oddaj się ulubionej rozrywce – włącz grę, w którą dawno nie grałeś, bo nie miałeś czasu, albo odwiedź jedną ze stron gamingowych, by np. rywalizować z innymi graczami w grze scrabble lub innych pobudzających myślenie rozgrywkach. Ciekawą opcją są też kasyna online, w których możesz skorzystać z trybu demo i zagrać na automatach za darmo.

Co ciekawe, w wirtualny spacer możesz się wybrać nie tylko do zabytkowych budynków, ale i np. w góry, czy nad morze. Niektóre witryny poszły o krok dalej w postępie technologicznym, oferując odwiedzającym spacery w trybie wirtualnej rzeczywistości. By niemal namacalnie przenieść się w dane miejsce, potrzebujesz jedynie okularów VR i na przykład… smartfona.